Komentarze do notki ŁeB mNiE pIzGa!!!

ŁeB mNiE pIzGa!!! 
25. października 2002 19:13:00
linkologia.pl spis.pl

Ja nie mogę! Dzisiaj to nomalnie znowu na koszu bylam. Z Kazikiem w parze gralam 1:1 tak się dwie namęczylyśmy, że chuj! Czajcie! Aerobik na koszu mialyśmy... ja nic nie mówię;)))) Osa mówi: Przyjdź Hor...ekhm.. Agata przyjdź... faza będzie! Taaa Huj a nie faza! Osy znowu nie bylo i znowu Styć się nie darl! Jak tak dalej będzie to się wypisuję!!!! Koniec... kropa!!! Tera 100% poświęcenia dla naszego "Astarotha...","TOTU" czy nie wiem jeszcze czego tam:) Heh.. A wlacha! Jak wiecie jak fajowo nazwać zespól to piszcie!!!! BAAAAAAAAAAARDZO bym byla wdzięczna. Ja ! A w poniedzialek już na 99% Znajdziecie nowe zdjęcia na stronce! Heh. A tera to znalazlam takie wypasione stronki z Javą i chyba zacznę się w tym wprawiać!!! No a widzieliście jaja w Zotych myślach!!! To dopiero faza!!!!! Oki.. pisać mi się nie chce... wezmę i jutro się rozpiszę bardziej, bo tera to mnie leb zbyt pizga. (Nadal ZwisioleX nie wiem co ode nie wtedy chcialaś...)Uwaga, Uwaga!:

 Pozdrówka dla DZIUB-DZIUBA:)*

agatex : :

Ja
28. października 2002 20:37:00
Nie no spoko jeża dziubdziubku:) Weź se jakiegoś fajniutkiego manasa poderwij, a na tego se zlej, bo już z koolejną kombinuje;< Ale SpoX Szkoda czasu na niego;))))))
Wiesz kto...
28. października 2002 20:36:00
Eja tak wogóle to KTO TO JEST DZIUBDZIUB???
Paulinka
27. października 2002 17:21:00
siemka..heh thx za pozdro ;]]] jestes slodziutka...ja tez Cie bardzo pozdrawiam wiesz dzis ide na impre zgadnij do kogo!mamnadzieje ze bedzie niezła jazda... a z tamtym dalam sobie spokoj rzeczywiscie to co mowilas sie sprawdzilo i bardzo sie ciesze.a co do nazwy zespołu to jutro sie cos wymysli ;]]