Komentarze do notki JaKi Ja QrWa ZjEb JeZzZzZzDeM!!!!

JaKi Ja QrWa ZjEb JeZzZzZzDeM!!!! 
01. listopada 2002 19:37:00
linkologia.pl spis.pl

Ja nie mogę! Weźcie nawet nie wyobrażacie sobie co zrobilam!!! Ale nie powiem bo to może zagrozić mojemu życiu! Ej no dobra! Powiedzcie mi qrwa wszyscy... jak można lubić tego paskudnego goryla!? Ja nie mogę jak można byc kimś takim!? Qrwa śmierdzi, ma mordę jak niewypal a i tak mu pozwalają żyć!!!! Ja qrwa tego nie czaję. Weź ktoś inteligentny mi wytlumacz bo to qrwa jego poczochrana mać jest chyba dla mnie za trudne!!!JAAAAAA! Wczora haloween bylo! Ja pierdaszę! Qrwa mać jak się zlęklam przez moment. Bierze ktoś mi do drzwi dzwoni... No to jak każdy cywilizony czop biorę i otwieram... No i qrwa znufffff prawie zawalu dostalam... Jakieś trzy mordy ubabrane w blocie mi wyskakują: "cukierek albo żart!". Ja pierdolę. Zaczęlam biegać po chacie-"qrwa cukierek...cukierek... qrwa cukierka przecież im nie dam... " No to zfrustrowana podchodzę i mówię"echhh no to ja żart poprszę..." A te qrwaaaa zgasilo. Ja pierdolę. Zczajcie jaki żart wymyślily qrwa: POSZLY SE! Ale wyobraźcie sobie jak żalośnie wyglądają trzy obświnione mordy spuszczone w dól.... aż się nad nimi zlitowalam...("przecież równie dopsze to ja moglam być..."..se myślę)...no i qrwa je wolam. Dalam im cukierka...(no bo co qrwa..? Gdyby powiedzialy:"Cukierki abo żart" to bym się zastanowila czy by tu trzech im nie rzucić...no ale one:"cukierek..." no to chuj.. cukierek dostaly..) Oks... tera to chyba zmienię temat... Ale czekajcie... Trzeba to zrobić uroczyście... A więc:(ekhm...ekhm)

Uroczyście oglaszam(tu chórek-->Wszeeeeem i wobbeeec), iż mam zaszczyt oglosić(wszeeeeem i wobeeec), iż teraz nastąpi(NAAAASTĄPI x2) ZmIaNa TeMaTu:))))Oks qrwa chyba wystarczy:))

No więc sluchajcie moi mili(...żartowalam... blachachachachacha).Wczoraj Styć do mnie dzwonil. Heh. Już nie moowię o czym z nim gadalam bo to już się nudne robi. Ale sluchajcie<-----Tu znowu zmiana tematu(tylko nie "qrwa!" nie moja wina, że tak mnie myśli przez leb przelatują!!) Dzisiaj u Oski bylam! Ja pierdolę! Ja nie mogę do niej chodzić, bo później brzuch mnie od brechtów boli) Qrwa sluchajcie tego! Tera wszystkie glowy patrzą w ekran...ehhh... nie no Sylwiu... twoja mama nie musi patrzeć...heh....ups...Dzieńodobry:D (nie oska...dzieńodobry...heh). No więc na czym to skończylam... Acha! Nagrywamy pytę! Qrwa jaka faza będzie. Ściągnęlyśmy se jakieś wieśniarskie Disco polo...! I qrwa se to pomiksujemy i podlożymy nasz glos i będzie jak cacy do pingponga na obozie:))) Heh. Qrwa ludzie już chodźcie i trenujcie zbieranie autografów! Ja pierdolę! My qrwa dzieci przyszlości jezzzdeśmy! Acha i qrwa komunikat!!! Juz w czwartek będą foty!!!! Slyszycie!? Już w czwartek na necie!(jeśli oczywiście przeeeeee..cudowny brat marty je zeskanuje... bo tak to qrwa dolek!). Heh. Ano jeszcze mój bro musi mnie na kompa wpuścić, bo tu commandera ni ma;(((( Ja takie zdjęcia że aż boli! Ja nie mogę! Sylwia w bieliźnie.... Marlena ze staniczem na wierzchu.... osa i ja z potworami.... Dziubdziubek w stroju kompielowym... wogóle.. nomalnie pornosy tu się robią!!!! Ja nie mogę! Oki spadam już bo się zdeka wzięlam rozpisalam:)))))))

agatex : :

Goryl
29. października 2007 20:03:45
życze wam chujów na czołach, żebyście wkońcu umyli zęby i częstych kąpieli z tatą i lepszych kompów, bo przecież commodorki już dawno wyszły z mody wy owsinogie pomioty chińskiego taksówkarza.
NdK
29. października 2007 20:03:08
jesteście srakojebnymi capami ze spuchniętymi jajami, tasujcie dżordża napletki wycwelonego dzika. werbujcie krocze i kulajcie ogóra srakojebne krowie buchaje rozjechane przez tira na autostradzie A4. zrobie wam z ryjów składowisko odpadów toksycznych wy wały niemyte z muszli klozetowej!
PaulinKa
09. listopada 2002 22:12:00
ty ja Krzysiek lepiej zostaw spokoju !!!!jak tam po....?
-_-_-_-_-_-_-_
09. listopada 2002 16:51:00
:) --> hahahah
Goryl
09. listopada 2002 16:51:00
Żesz kurwa wszedłem na ta stronke i co ja widze.. Masz przejebane młoda... heheh.. w szkole we wtorek... Tnx Snix ;)
SzmatA
09. listopada 2002 16:50:00
Nie nawidze tej szmaty .. Jebana suka !! Agata To szmata .. urwa masz stronke jak kurwa moja stara ma lepszą... Kurwa nie wrzucaj tych fotek.. popieram Olcia
Horacy IV
09. listopada 2002 16:49:00
No koment ;)
Horacy II
09. listopada 2002 16:48:00
.
Horacy III
09. listopada 2002 16:48:00
Co ja mam pwiedieć..
CyC
09. listopada 2002 16:47:00
Nom juź się doczekac ... wrzucsj jak naszybciej..
Sylwia
09. listopada 2002 16:46:00
Ale kurwa smieszne hahaha..
Olcia..
09. listopada 2002 16:45:00
Nie noe nie moge.. nie pisze duóz bo przed momentem chciałam już wcisnąć zapisz .i...i...i... Kurwa wszystki mi się sasowała .. Jebane gówno !! Ale huj.. Moje footki w komputerze.. Niuuuuuuuueeeeee... Niuee wierzeee.. agata ale wex pod uwage że na tą sronke zacznie przychodzić zoraz mniej luudzi.. niee :/ :D pozdrówka .. Horacy.. <-- taa.. -=Osa=- Ale się huowo wpisała.. ale ... Przeciez to stronka Horacego.. :)
NdK
01. listopada 2002 23:03:00
Sylwia w bieliźnie.......to bedzie super!!! no ale nic....