Archiwum - 1 listopada 2002

JaKi Ja QrWa ZjEb JeZzZzZzDeM!!!! Komentarze (13)
01. listopada 2002 19:37:00
linkologia.pl spis.pl

Ja nie mogę! Weźcie nawet nie wyobrażacie sobie co zrobilam!!! Ale nie powiem bo to może zagrozić mojemu życiu! Ej no dobra! Powiedzcie mi qrwa wszyscy... jak można lubić tego paskudnego goryla!? Ja nie mogę jak można byc kimś takim!? Qrwa śmierdzi, ma mordę jak niewypal a i tak mu pozwalają żyć!!!! Ja qrwa tego nie czaję. Weź ktoś inteligentny mi wytlumacz bo to qrwa jego poczochrana mać jest chyba dla mnie za trudne!!!JAAAAAA! Wczora haloween bylo! Ja pierdaszę! Qrwa mać jak się zlęklam przez moment. Bierze ktoś mi do drzwi dzwoni... No to jak każdy cywilizony czop biorę i otwieram... No i qrwa znufffff prawie zawalu dostalam... Jakieś trzy mordy ubabrane w blocie mi wyskakują: "cukierek albo żart!". Ja pierdolę. Zaczęlam biegać po chacie-"qrwa cukierek...cukierek... qrwa cukierka przecież im nie dam... " No to zfrustrowana podchodzę i mówię"echhh no to ja żart poprszę..." A te qrwaaaa zgasilo. Ja pierdolę. Zczajcie jaki żart wymyślily qrwa: POSZLY SE! Ale wyobraźcie sobie jak żalośnie wyglądają trzy obświnione mordy spuszczone w dól.... aż się nad nimi zlitowalam...("przecież równie dopsze to ja moglam być..."..se myślę)...no i qrwa je wolam. Dalam im cukierka...(no bo co qrwa..? Gdyby powiedzialy:"Cukierki abo żart" to bym się zastanowila czy by tu trzech im nie rzucić...no ale one:"cukierek..." no to chuj.. cukierek dostaly..) Oks... tera to chyba zmienię temat... Ale czekajcie... Trzeba to zrobić uroczyście... A więc:(ekhm...ekhm)

Uroczyście oglaszam(tu chórek-->Wszeeeeem i wobbeeec), iż mam zaszczyt oglosić(wszeeeeem i wobeeec), iż teraz nastąpi(NAAAASTĄPI x2) ZmIaNa TeMaTu:))))Oks qrwa chyba wystarczy:))

No więc sluchajcie moi mili(...żartowalam... blachachachachacha).Wczoraj Styć do mnie dzwonil. Heh. Już nie moowię o czym z nim gadalam bo to już się nudne robi. Ale sluchajcie<-----Tu znowu zmiana tematu(tylko nie "qrwa!" nie moja wina, że tak mnie myśli przez leb przelatują!!) Dzisiaj u Oski bylam! Ja pierdolę! Ja nie mogę do niej chodzić, bo później brzuch mnie od brechtów boli) Qrwa sluchajcie tego! Tera wszystkie glowy patrzą w ekran...ehhh... nie no Sylwiu... twoja mama nie musi patrzeć...heh....ups...Dzieńodobry:D (nie oska...dzieńodobry...heh). No więc na czym to skończylam... Acha! Nagrywamy pytę! Qrwa jaka faza będzie. Ściągnęlyśmy se jakieś wieśniarskie Disco polo...! I qrwa se to pomiksujemy i podlożymy nasz glos i będzie jak cacy do pingponga na obozie:))) Heh. Qrwa ludzie już chodźcie i trenujcie zbieranie autografów! Ja pierdolę! My qrwa dzieci przyszlości jezzzdeśmy! Acha i qrwa komunikat!!! Juz w czwartek będą foty!!!! Slyszycie!? Już w czwartek na necie!(jeśli oczywiście przeeeeee..cudowny brat marty je zeskanuje... bo tak to qrwa dolek!). Heh. Ano jeszcze mój bro musi mnie na kompa wpuścić, bo tu commandera ni ma;(((( Ja takie zdjęcia że aż boli! Ja nie mogę! Sylwia w bieliźnie.... Marlena ze staniczem na wierzchu.... osa i ja z potworami.... Dziubdziubek w stroju kompielowym... wogóle.. nomalnie pornosy tu się robią!!!! Ja nie mogę! Oki spadam już bo się zdeka wzięlam rozpisalam:)))))))

agatex : :

Strona główna


Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301